klic

Antikvariát Vinohradská

Držitelům platného studentského průkazu poskytujeme slevu 10% (sleva se nevztahuje na komisní prodej a poštovné).

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin. Položky na našem e-shopu nemusí být na prodejně, je proto lepší je dopředu objednat a vyčkat na potvrzovací email o stavu vaší objednávky.

Možnosti platby:

• Hotově při převzetí

• Bezhotovostně převodem na účet č. 775 975 0001/5500 (Raiffeisenbank) jako variabilní symbol prosím uvádějte číslo objednávky

• Dobírkou

Možnosti dopravy a její ceník:

• Osobní převzetí na prodejně v ulici Rumunská 28 Praha 2 12000

• Poštou při platbě předem na účet, poštovné činí 60,- Kč

• Poštou na Dobírku - poštovné činí 120,- Kč

Platbu a dopravu do zahraničí řešíme individuálně. Objemnější zásilky řešíme individuálně dle ceníku České pošty. Poštovné při objednávce nad 1000 Kč po ČR zdarma!!! Kupující potvrzením objednávky zboží z internetového obchodu prodávajícího bere na vědomí, že se jejich vzájemný vztah řídí českým právním řádem a dále prodávajícímu výslovně uděluje souhlas se zpracováním osobních údajů kupujícího v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. Taktéž kupující výslovně souhlasí se zasíláním souvisejících obchodních sdělení. Kupující může objednávku zrušit písemně přes email: antikvariatvinohradska@email.cz(po celý den) anebo telefonicky +420 224 251 220 vždy v otevírací době.