klic

Antikvariát Vinohradská

O nás


Vážení zákazníci,

Jsme velmi rádi, že jste zavítali na naše stránky. V případě, že by pro Vás byly následující informace nedostatečné, neváhejte se na nás obrátit.

Jak se k nám dostanete:

Adresa: Rumunská 28, Praha 2, 12000 (roh Rumunské a Londýnské).
Antikvariát sídlí pod obchodem Starožitnosti a nachází se ve sklepních prostorech. Projděte brankou, přes předzahrádku a následně po schodech dolů. 

Mapa

Kontakt:

Jan Vebr Antikvariát 
IČO : 41160479
DIČ: CZ6801312034

Email: antikvariatvinohradska@email.cz
Telefon: 224 251 220
Fb: Antikvariát Vinohradská

Číslo účtu: 775 975 0001/5500 

Otevírací doba:

Po - Pá: 10.00 - 18.00
So - Ne: Zavřeno

Položky uvedené na e-shopu bývají převážně naskladněné u nás na prodejně, doporučujeme přesto dopředu zavolat a ujistit se, že je dané zboží k dispozici.

 

Distribuce zboží:

Objednávky vyřizujeme v pořadí, ve kterém jsme je obdrželi. 

Osobní vyzvednutí:
Objednané zboží je možné vyzvednout na naší prodejně. Po objednání zboží vyčkejte na potvrzovací email o jeho dohledání. Při vyzvednutí Vaší objednávky, nahlaste její číslo nebo název objednaného zboží, rezervace není uložená na jméno. Na prodejně je možné platit pouze hotově.

Elektronická evidence tržeb (EET)

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

 

Platba předem:
Po objednání zboží vyčkejte na potvrzovací email o jeho dohledání s platebními údaji. Při placení uveďte jako variabilní symbol číslo Vaší objednávky. Objednávky odesíláme do dvou pracovních dnů od obdržení platby. V případě, že chcete sledovat Vaší objednávku online, neváhejte nám napsat a my Vám zašleme podací číslo zásilky

Dobírka:
Zboží odesíláme automaticky do dvou pracovních dnů, od obdržení Vaší objednávky. V případě, že chcete sledovat Vaší objednávku online, neváhejte nám napsat a my Vám zašleme podací číslo zásilky.

 

Ceník poštovného a balného v rámci ČR se službami Zásilkovny:

 

Do 5 Kg

5-10 Kg

Platba předem

Dobírka

Platba předem

Dobírka

Na pobočku

70,- Kč

100,- Kč

110,- Kč

130,- Kč

Na adresu

90,- Kč

120,- Kč

130,- Kč

150,- Kč

  • Objednávka nad 1 500,- Kč ZDARMA
  • Zásilky nad 10 kg řešíme individuálně.

 

Ceník poštovného a balného v rámci SR se službami Zásilkovny:

 

Do 5 Kg

5-10 Kg

Dobírka

Dobírka

Na pobočku

120,- Kč

150,- Kč

Na adresu

130,- Kč

200,- Kč

  • Objednávky na Slovensko posíláme pomocí služeb Zásilkovny a to formou dobírky.
  • Objednávky je možné zaslat na vybranou pobočku Zásilkovny, nebo na konkrétní adresu. Pro odeslání je potřeba uvést Vaše telefonní číslo, aby Vás Zásilkovna mohla kontaktovat. Poštovné závisí na váze a na způsobu dopravy (pobočka/adresa).
  • Objednávka na Slovensko nad 1500,- Kč na vybranou pobočku Zásilkovny ZDARMA.

 

Další možnosti dopravy:

 

  • Česká pošta: cena poštovného je individuální

 

Způsob dopravy do zahraničí:

Dopravu do zahraničí a její cenu řešíme individuálně se službami Zaslat.cz (https://www.zaslat.cz) a Českou Poštou. Objednávky do Německa, Slovenska, Polska, Rumunska a Maďarka je možné odeslat pomocí služeb Zásilkovny. Pro odeslání do zahraničí je potřeba uvést Vaše telefonní číslo.

 

Studentská sleva

Studentům poskytujeme 10% slevu na náš sortiment. Sleva se nevztahuje na poštovné a komisní prodej. Slevu je možné uplatnit po předložení platného studentského průkazu souhlasným s osobou předkládající. V případě objednávky na platbu předem/dobírka je potřeba svůj studentský průkaz poslat jako obrázkovou přílohu, přiloženou v emailu.

 

Poškozená zásilka: 

Přesvědčte se, že zásilka, kterou jste obdrželi je nepoškozená (pokud je to možné, otevřete jí v přítomnosti doručovatele). V žádném případě nepřejímejte poškozenou zásilku, pokud tak učiníte, bezvýhradně potvrdíte přijetí nepoškozeného zboží.

 

Zrušení objednávky a odstoupení od smlouvy:

Kupující má právo odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží, zboží lze vrátit pouze ve stejném stavu, ve kterém bylo převzato. Náklady spojené s vrácením zboží hradí zákazník. Prodávající je povinen vrátit částku plně odpovídající ceně zboží do 30 dnů od převzetí vráceného zboží.

 

Reklamace zboží:

Antikvariát je obchod s použitým zbožím. Zboží nelze reklamovat za vady uvedené v popisu stavu, za vady způsobené jejím obvyklým užíváním a za vady, které kupující sám způsobil. 
Reklamovat lze tedy pouze skryté vady (např. chybějící stránka – pokud nebyla uvedena v popisu). 

 

Kupující je povinen uplatnit reklamaci u prodávajícího bez zbytečného odkladu od obdržení zboží a to emailem s požadavkem na způsobu vyřízení reklamace - vrácení peněz, sleva, bezplatná oprava zboží/výměna zboží. Prodávající je povinen do 7 dní rozhodnout o jejím vyřízení a následně do 30 dní od jejího rozhodnutí, reklamaci vyřídit.


 

Závěrečné ustanovení:

Kupující potvrzením objednávky zboží z internetového obchodu prodávajícího bere na vědomí, že se jejich vzájemný vztah řídí českým právním řádem a dále prodávajícímu výslovně uděluje souhlas se zpracováním osobních údajů kupujícího v souladu se zákonem č. 480/2004 Sb. Taktéž kupující výslovně souhlasí se zasíláním souvisejících obchodních sdělení. Kupující může objednávku zrušit písemně přes email: antikvariatvinohradska@email.cz a nebo telefonicky +420 224 251 220 vždy v otevírací době.